Barwne liście, jesienne zachody słońca nad Wisłą i poranne mgły sprawiają, że gotyckie mury Starego Miasta nabierają szczególnej, tajemniczej atmosfery. Piękno w Toruniu ma niezwykle wiele twarzy. Średniowieczne zabytki klasy zerowej, wesoło podświetlone kamienice na wąskich uliczkach, a nawet lśniące po jesiennym deszczu "kocie łby" na Starym Rynku nadają miastu magii i romantyzmu.
Wykorzystajcie więc ten czas dla siebie.
W pakiecie Andrzejki w Toruniu czekają na Was:
- Nocleg w komfortowym pokoju o wybranym standardzie
- Pyszne śniadanie w Restauracji Bulwar
- Powitalny kieliszek wina musującego w Bulwar Club
Ciepły, wartościowy posiłek warto zjeść w Restauracji Bulwar. W tym pakiecie zapewniamy Wam 10% rabatu na zamówienia a la carte i napoje podawane w naszym barze. Z kolei kawa i herbata dostępne są bez ograniczeń w hotelowym lobby (do godz. 21.00). Posileni i pełni pozytywnej energii z pewnością udacie się na jesienny spacer po naszym pieknym mieście. Wąskie uliczki zaprowadzą Was wprost do gotyckiego Ratusza Staromiejskiego, który zachwyca monumentalną architekturą i bogatą historią. Z jego wieży rozciąga się widok na dachy kamienić, Wisłę i mury obronne, które w blasku zachodzącego słońca wyglądają jak z bajki.
W trakcie spaceru warto zatrzymać się w jednej z licznych, klimatycznych kawiarenek i z rozgrzewającym napojem w dłoni przyjrzeć się światłom miasta i wsłuchać w spokojny rytm jesiennego Torunia. Po takiej rozgrzewce będziecie gotowi na kolejny etap zwiedzania. Może zaciekawi Was Centrum Sztuki Współczesnej? Lub Muzeum Twierdzy Toruń?
Po spacerze proponujemy rozgrzewkę i pełne odprężenie w strefie saun Bulwar SPA (w cenie pobytu, wymagana rezerwacja). Natomiast na tych, którzy potrzebują głębokiego relaksu, czeka interesująca oferta masaży oraz luksusowych zabiegów marki BABOR. Wyciszenie znajdziecie też w naszym designerskim kąciku książkowym, natomiast nasza recepcja oferuje duży wybór gier planszowych i różnorodne puzzle.
Wieczór warto spędzić w Bulwar Club, w którym oferujemy Wam:
- 20% rabatu na napoje podawane w Clubie, gdzie możecie usiąść w kameralnych lożach i z czułością popatrzeć sobie w oczy (brak zasięgu telefonów w tych zabytkowych podziemiach z pewnością będzie temu sprzyjał)
- 50% rabatu na bilard, przy czym nie możemy nie wspomnieć, że nasze stoły bilardowe to jakościowa klasa sama w sobie (cena podstawowa 60zł/h)
Tegoroczne Andrzejki zapowiadają się więc jako wieczór pełen ciepła, odprężenia i delektowania się magią Torunia.
Miłego wieczoru!
Rezerwacje:
+48 56 62 39 400
recepcja@hotelbulwar.pl