Hotel Bulwar ****, Toruń
Hotel Bulwar ****, Toruń
Majówka na deku

Majówka na deku

Check-in 22 03 23
Check-out 23 03 23

Best Available Rate

21 of March 2022

Planowanie majówki w marcu to raczej tradycja, choć znamy i takich, którzy plany już dawno mają. Na przykład te związane z Toruniem i jego wyjątkową Starówką.

W Hotelu Bulwar jak co roku przygotowaliśmy dla Was pakiet Majówka na Deku. Dlaczego na deku? Otóż, po pierwsze majówka to przecież grill, jak grill to świeże powietrze, a jak powietrze, to… właśnie, tarasy i ogród Hotelu Bulwar, czyli dek. Tarasy i ogród są bowiem nawiązaniem m.in. do morskich tradycji Koszar Racławickich. A obchodzące w tym roku 200-lecie Koszary Racławickie to nic innego jak dzisiejszy Hotel Bulwar. Zbudowane dla armii pruskiej, 100 lat temu mieściły pierwszą Szkołę Morską w Polsce. Szkoła Morska to skojarzenie z okrętami i tak wracamy do okrętowych pokładów, dekami zwanych. Ale do rzeczy:

Tegoroczny pakiet obejmuje 2 noclegi ze śniadaniem, grillowe menu, które planujemy serwować w naszym kaskadowym ogrodzie oraz atrakcyjne ceny na wszystkie barowe zamówienia. Mamy też plan B w razie (nie)pogody i dla zmęczonych spacerami. Kącik czytelniczy jest wyposażony w książki w różnych językach i o różnej tematyce, a zestaw tzw. planszówek wciąż nam się rozrasta.

Dzieci zostają w domu? Cha! Proponujemy totalne wyciszenie w Bulwar SPA. Teraz to już chyba nic dodać, nic ująć…

mobile nav bg
See on the map
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close