Hotel Bulwar ****, Toruń
Hotel Bulwar ****, Toruń
Dzień Ziemi

Dzień Ziemi

Check-in 22 03 23
Check-out 23 03 23

Best Available Rate

22 of April 2022

Słyszymy zewsząd: zamień to na tamto lub to i owo… Jeśli zamiana dotyczy przejścia na produkty bardziej eko - przyklaskujemy! Zastanówmy się jednak, czy zamiast zamieniać nie lepiej jest czasem zwyczajnie zrezygnować?

REFUSE (odmawiaj) oraz REDUCE (ograniczaj) to zapewne najważniejsze z postulatów filozofii Zero Waste. A jest ona bliska naszym sercom, ideałom, a przede wszystkim naszym działaniom.

Nie trzeba od razu zostawać „bosym pustelnikiem”. Można jednak poważnie ograniczać w codziennym życiu tzw. zbędne przedmioty. Czyli zbędne wydatki. Czyli odpady. Można też ograniczać zużycie energii – poprzez świadome wybory.

Przykłady idą z Hotelu Bulwar:

Zacznijmy od przeboju lata w Bulwarze: w najbliższych tygodniach naszą długoletnią instalację solarną zamienimy na fotowoltaiczną. Będąc u nas cieszcie się „zieloną” energią.

Jak już niektórzy z Was wiedzą, od początku naszego istnienia wykorzystujemy ciepło Ziemi w instalacji pomp ciepła i w całym obiekcie mamy niskotemperaturowe ogrzewanie podłogowe.

Od zeszłego sezonu konsekwentnie kompostujemy. Czytaj: hodujemy mnóstwo różowiutkich dżdżownic i w naszym ogrodzie po raz pierwszy rozrzucimy kompost jeszcze tego lata.

Organizując w Bulwarze imprezę okolicznościową możecie przynieść własne lunchboxy - Zero Waste – Chrońmy naszą Planetę.

Drinki standardowo serwujemy bez słomek. Oczywiście, że się da! Smakują lepiej i zdecydowanie Less Waste.

Jeśli podróżujesz i wpadniesz do Torunia, dołącz do nas. Hotel Bulwar obchodzi Dzień Ziemi każdego dnia!

Miło nam będzie Was gościć!

mobile nav bg
See on the map
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close