Hotel Bulwar ****, Toruń
Hotel Bulwar ****, Toruń
Miłość

Miłość

Check-in 22 03 23
Check-out 23 03 23

Best Available Rate

26 of April 2022

Ona i On. Rodzice i Dzieci. Ona i Ona. Dziadkowie i Wnuki. On i On. Przyjaciele. Miłość ma wiele twarzy.

W Bulwarze spotykamy się przy różnych okazjach, dziś słów kilka o weselu.

Ślub i wesele to ważne wydarzenie w każdej rodzinie. Nie bez powodu składa się w tym dniu życzenia szczęścia na „nowej drodze życia”. Zaczyna się inny świat, jeszcze piękniejsza relacja i poznajemy kolejne oblicza szczęścia!

Wyjątkowość tego dnia chcemy podkreślić i pięknie oprawić. Wybierajmy więc wyjątkowe miejsca, czyli takie, jakie sobie wymarzyliśmy. Musimy mieć pewność, że ten dzień będzie Najpiękniejszy i Wyjątkowy. Oddajmy zatem wszelkie przygotowania w ręce sprawnego organizatora.

Hotel Bulwar****zaprasza.
Ślub w ogrodzie.
Ślub na słonecznym tarasie.
Wesele w gościnnych wnętrzach Hotelu.

Restauracja Bulwar, jako ważny punkt z niebanalnym widokiem na Wisłę i podświetlany nocą most, tworzą oprawę na najwyższym poziomie. W ogrodzie, na tarasie czy patio na życzenie organizujemy tak modny w ostatnich latach ślub cywilny w plenerze. Różnorodne i bogate menu oparte jest na zdrowych i naturalnych produktach.

Przestronne, komfortowe pokoje pozwalają Gościom na komfortowy odpoczynek, a na chwilę dodatkowego relaksu zapraszamy do Bulwar SPA.

Wasze Święto, to zwiastun Waszej przyszłości w świecie opartym na równowadze i poszanowaniu środowiska.

Hotel Bulwar****zaprasza.

Wasze wesele podparte będzie energią słoneczną i chłodem z instalacji pomp ciepła, z głębi Ziemi. Wszystkie przestrzenie w obiekcie przygotujemy dla Was stosując ekologiczne i biodegradowalne środki czystości. Weselny poczęstunek na bazie zdrowych, naturalnych i smacznych produktów. Skutecznie zadbamy także o zbędne pozostałości po zakończeniu uroczystości. Segregujemy, kompostujemy, szanujemy. Dbamy oszczędzając środowisko od lat. Wybieraj świadomie. Dołącz do nas a Wasze święto będzie też świętem natury.

 

Więcej o naszych działaniach, dzięki którym Wasz wpływ na środowisko może być mniejszy, przeczytacie w zakładce Środowisko.

Wszystkiego dobrego na Nowej Drodze Życia!

mobile nav bg
See on the map
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close