Hotel Bulwar ****, Toruń
Hotel Bulwar ****, Toruń
Wiosenny relaks w hotelowym pokoju

Wiosenny relaks w hotelowym pokoju

Check-in 20 03 26
Check-out 21 03 26

Best Available Rate

20 of March 2026

Planujesz pobyt w Toruniu i szukasz miejsca, które łączy wygodę, estetykę oraz wyjątkową lokalizację? Hotel Bulwar**** zaprasza do swoich odświeżonych pokoi, które wraz z nadejściem wiosny zyskały nową energię i jeszcze więcej komfortu. W wybranych pokojach pojawiły się odnowione, ręcznie produkowane fotele– stylowe, funkcjonalne i przede wszystkim wygodne. Design został bez zmian, jesteśmy wierni naszej  początkowej koncepcji. 

Przestrzeń dopasowana do Twoich potrzeb

Co powiesz na przestronny pokój z widokiem na Starówkę lub Wisłę? A może wybierzesz wnętrze z elementami architektury militarnej, które podkreślają unikalny charakter hotelu?

Hotel Bulwar oferuje 98 komfortowych pokoi i 184 miejsca noclegowe, w tym:

pokoje jednoosobowe – idealne dla osób podróżujących solo lub służbowo

pokoje dwuosobowe (double/twin) – komfortowe dla par, pakietów dla przyjaciółek i gości biznesowych

pokoje typu deluxe – dla tych, którzy cenią więcej przestrzeni

apartament – łączący wygodę z wyjątkowym stylem, luksusem wnętrza i własnym jacuzzi.
W apartamencie czeka na Ciebie wino musujące i słodki zestaw powitalny.

Każdy z pokoi ma swój indywidualny charakter i został zaprojektowany z myślą o funkcjonalności oraz komforcie wypoczynku.

Wiosna w Toruniu – widok, który zachwyca

Wiosna to wyjątkowy czas, aby odwiedzić Toruń. Budząca się do życia natura, światło wpadające przez okna i widok na Wisłę lub malowniczą Starówkę tworzą niepowtarzalną atmosferę. Poranna kawa w takich okolicznościach to chwila, którą trudno zapomnieć. Wybierz pokój najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb i ciesz się wiosennym pobytem w Hotelu Bulwar.

Standaryzacja hotelu zobowiązuje nas do jednego pokoju przystosowanego dla osób niepełnosprawnych. Warto wiedzieć, że bezprogowo wejdziecie u nas do każdej strefy usług. Większość pokoi położona jest na kondygnacjach w taki sposób, że wyjeżdżając z windy dostaniecie się do nich bez żadnych progów. Pokoje są przestronne i zawsze z którejś strony łóżka łatwo podstawić wózek. Prysznice w łazienkach nie są wprawdzie otwarte – jak w pokoju nr 107 – jednak są tak szerokie oraz przy tym bezprogowe, że w większości z nich wózek również się zmieści.

Gdzie tej wiosny chcesz się obudzić – z widokiem na Starówkę czy na Wisłę? Każdy z pokoi ma swój indywidualny charakter i został zaprojektowany z myślą o funkcjonalności oraz komforcie wypoczynku. Jeśli masz specjalne życzenia, skontaktuj się z recepcją, zapalnuj z wyprzedzeniem swój pobyt w Bulwar SPA lub skorzystaj z oferty na rezerwację stołu bilardowego.

REZERWACJE:
Tel. +48 56 62 39 400 
recepcja@hotelbulwar.pl

 

mobile nav bg
See on the map
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close