Hotel Bulwar ****, Toruń
Hotel Bulwar ****, Toruń
(nieco) szalona Sobota

(nieco) szalona Sobota

Check-in 22 03 23
Check-out 23 03 23

Best Available Rate

30 of March 2022

Tak to ostatnio bywa, że wszelkie plany robi się na ostatnią chwilę. Bo co tu planować, jeśli przyszłość tak niepewna?

Zanosi się jednak na to, że w najbliższy weekend Planeta będzie się jeszcze jakoś trzymać. Zapraszamy więc na podbój Torunia wraz z Hotelem Bulwar, a warto z wielu względów.

Toruń to miasto pełne historii. Lista znanych osobistości związanych z miastem jest tak długa, jak różnorodna. Pójdźmy więc śladami Kopernika, wspomnijmy króla Jana Olbrachta, Fryderyka Chopina, Napoleona, czy też podróżnika Tony Halika. Łowcy tablic pamiątkowych i innych atrakcji nie spoczną przez cały weekend. Do tego uwodzicielska architektura gotyku…

Także Hotel Bulwar to obiekt za pan brat z historią, gdyż mieści się w tzw. Koszarach Racławickich, wybudowanych 200 lat temu dla pruskiej armii i stanowiących element miejskich fortyfikacji. Przed 100 laty mieścił pierwszą w wolnej Polsce Szkołę Morską. Po II Wojnie Światowej z kolei budynek został zaadoptowany na internat dla Technikum Budowlanego. Tak, zawsze można się tu było dobrze wyspać…

Toruń to miasto z przyszłością, a to z kolei wiąże się z przyszłością Planety. Myślimy o niej od początku naszej działalności. Jako pierwszy hotel w Polsce wdrożyliśmy zintegrowany system pomp ciepła i instalacji solarnej. Zastosowaliśmy ogrzewanie podłogowe, przyjazny dla ludzkiego organizmu system wentylacji oraz energooszczędne oświetlenie.

Więcej na temat tych aspektów naszej działalności dowiecie się z zakładki Środowisko. Nieustająco zachęcamy do współdziałania z nami w eko-zakresie. Tymczasem serdecznie zapraszamy na błogie chwile relaksu w ramach pakietu Sobota z atrakcjami. Nie chce się wyjeżdżać? Zawsze możecie uśmiechnąć się do recepcji z prośbą o przedłużenie doby. Na pewno nikt Wam się nie oprze.

mobile nav bg
See on the map
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close