Hotel Bulwar ****, Toruń
Hotel Bulwar ****, Toruń
Wypoczynek w Toruniu

Wypoczynek w Toruniu

Check-in 22 03 23
Check-out 23 03 23

Best Available Rate

12 of May 2022

Jak wypocząć efektywnie i efektownie?

To zależy od tego, jakie mamy priorytety życiowe. Wypocząć efektywnie to wypocząć tak jak lubicie najbardziej, gdyż to „najbardziej” właśnie najbardziej naładuje Was dodatnio. Gdy oddajemy się ulubionym czynnościom – lub też upragnionemu nic-nie-robieniu – nasz mózg wysyła bardzo pozytywne sygnały do całego naszego ciała. Czerpiemy więc z wypoczynku to, co najlepsze i najważniejsze. Dlatego gdy wiecie, czego pragniecie, gdy wiecie, co jest najlepszym wypoczynkiem i wdrożycie to w życie – wówczas wypoczniecie najbardziej efektywnie.

A jak wypocząć efektownie? Oj, to grubszy temat. Przynajmniej pod względem ekologicznym, o którym, jak zwykle, chcemy tu napomknąć. Otóż zapewne są tacy, dla których efektownie znaczy z pompą i koniecznie dużą ilością wyprodukowanych przez siebie śmieci. Na szczęście trendy wyraźnie idą w przeciwnym kierunku. Naprawdę efektownie to już wkrótce tak, aby nie zostawić po sobie śladu węglowego. Słowo klucz: neutralność klimatyczna.

Nie jest łatwo, ale da się. Priorytet: świadome wybory. Wybieracie lody w wafelkach, które również skonsumujecie, czy w opakowaniu, które następnie wyrzucicie do odpadów zmieszanych? Wybieracie wodę w butelce szklanej, czy plastikowej? Wybieracie hotel, w którym system zarządzania temperaturą w pokoju oparty jest na pompach ciepła, czy na energii węglowej? Jadąc na wycieczkę do miasta – na przykład pięknego Torunia – żywicie się fast foodem czy poszukujecie dobrej lokalnej restauracji? Planując wypoczynek w SPA zabieracie ze sobą wielorazowe klapki, czy zamierzacie korzystać z jednorazowych? Aspektów do przemyślenia jest mnóstwo. Ale wierzymy, że w efekcie tych przemyśleń wypoczniecie niezwykle efektownie. Wraz z nami.

mobile nav bg
See on the map
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close